Masáže

V príjemnej a pokojnej atmosfére si u nás vychutnajte blahodárne účinky masáže a zabudnete na všetky starosti. Doprajte si oddych, uvoľnenie svalstva a načerpajte novú energiu.

Ponúkame Vám tieto masáže:

  • relaxačno-liečebnú masáž
  • antistresovú masáž
  • lymfatickú masáž
  • masáž krku a šije

Môžete si zvoliť mangovo-broskyňovú, pomarančovo-škoricovú, aloe vera, medovú a paprikovú.

Mangovo-broskyňová masáž osviežuje, hydratuje pokožku, uvoľňuje napätie svalov a sladká vôňa Vás naplní príjemným pocitom. Je vhodná pre všetky typy pokožky. Doporučuje sa na suchú pokožku.

Pomarančovo-škoricová masáž vyrovnáva vlhkosť v pokožke. Výborne prekrvuje a preto sa používa pri liečbe celulitídy. Detoxikuje a podporuje látkovú výmenu. Odporúča sa na čistiace kúry.

Papriková masáž prekrvuje, prehrieva a uvoľňuje uložený tuk v tkanive pokožky čo sa lekársky dokázalo. Má spaľovací účinok. V pálivom účinku podporuje chudnutie. Pri pravidelných masážach obnovuje bunky, regeneruje unavenú kožu, čistí cievy a lymfatické uzliny. Odporúča sa pre športovcov a pri odtučňovacej kúre. Neodporúča sa po masáži sprchovať, používať vodný kúpeľ a saunu.

Aloe vera masáž ukľudňuje zápaly, odstraňuje pliesňové ochorenia pokožky. Má antibiotický a regeneračný účinok. Aloe vera olej je bohatý na minerály, aminokyseliny, vitamíny a enzýmy.

Medová masáž má výživný, ošetrujúci a detoxikačný účinok. Medový olej obsahuje minerálne látky, bielkoviny, enzýmy, rastlinné látky, aminokyseliny, prírodné farbivá a vône.