Telesná analýza prístrojom InBody

Kompletná telesná analýza jediným prístrojom na Slovensku. Poradí Vám dialóg a osobný tréner. Zaručená 100% presnosť merania!

  • analýza zloženia tela
  • pomer svalov a tukov
  • diagnóza obezity
  • vyváženosť postavy
  • retencia vody
  • vnútorný telesný tuk
  • podiel hmot H2O tukov a svalov
  • výpočet bazálneho metabolizmu metódou BMI, PFB, WHR, BMR

Prístroj je vhodný pre všetky vekové kategórie. Výsledky merania ukážu všetky údaje potrebné napríklad pre nastavenie nového stravovacieho režimu, redukciu hmotnosti, stanovenie ideálnej váhy, energetického príjmu a pod. Analýza môže byť tiež pomocníkom pre výkonnostných a vrcholových športovcov k zostaveniu jedálničku a úprave cvičebného plánu pre špecifické potreby jednotlivých disciplín.

Analýza prístrojom InBody InBody je neoceniteľná pomôcka pri zisťovaní efektivity a dodržiavanie redukčného režimu či len úpravy stravovania a zvýšenie pohybovej aktivity. Zistíme na ňom, či človek ju pravidelne, či mu neubúda svalová hmota a naopak, či redukuje tuky a pomer svalovej hmoty sa zvyšuje. To žiadna klasická váha nikomu nepovie. Nemôže tak dôjsť k mylnému názoru, že človek, ktorý sa snaží jesť podľa zásad zdravej výživy a pridá pravidelnú pohybovú aktivitu, nechudne, pretože nevidí žiadnu zmenu na váhe či dokonca môže pribrať. Väčšinou ide o nárast svalovej hmoty, ktorá nahradí časť tukovú.

Pravidelné vyšetrenia na InBody sú veľmi motivačné, pretože vidíme všetky zmeny, ktoré sa v tele odohrávajú pri ošetrení V6, V8 laserom, pri zmene stravovacích návykov a zvýšenie pohybovej aktivity. Odporúčame záujemcom o chudnutí či záujemcom z radov napríklad športovcov o zostavení jedálničkov vyhľadávať odborníkov v centrách, kde je k dispozícii aj prístroj InBody.

Klient sa váži na boso v spodnom prádle, nesmie mať implantovaný kardiostimulátor, žiadne iné obmedzenia pre analýzu nie sú prekážkou. Pre celkovú analýzu je treba zadať iba pohlavie, výšku a vek. Prístroj dokáže tiež presne zistiť telesné proporcie a odhaliť prípadné svalové asymetrie končatín či trupu.

InBody je ideálnou pomôckou pre všetkých, ktorí chcú vedieť viac o svojom tele a celkovom zdravotnom stave. Klient vďaka InBody ľahko zistí, či sa v jeho tele odohrávajú pozitívne zmeny, napr. pri chudnutí alebo pri zvolenej športovej aktivite. Pomáha určiť, či je zvolená technika pre daný cieľ efektívna, čo iné prístroje v začiatku chudnutia nemusia preukázať.