Profesionálne bielenie zubov

Ponúkame Vám moderný bieliaci systém bez použitia peroxidu, ktorý poskytuje dlhotrvajúce výsledky! Predstavujeme revolučnú technológiu, ktorá odstranuje škvrny zo zubnej skloviny (napr. po nadmernej konzumácii kávy a vysokofarebných nápojov, škvrny spôsobené fajčením atd.).

Táto nová technológia bieli zuby bezpečne a rýchlo – ošetrenie pozostáva z 3 x 7 minút. Ošetrenie pozostáva z nanesenia špeciálneho gélu, ktorý sa vytlačí do gumovej zubnej násadky a vloží sa do úst. Prenikaním LED diódového špeciálneho svetla s ionizérom (novinka – ostatné prístroje ionizér nemajú) má gélový prípravok v dĺžke iba 3 x 7 minút (počas jedného ošetrenia) úžasný bieliaci účinok. Výsledok bielenia je viditeľný už po prvom zákroku. Na porovnanie a ukázanie zmeny odtieňa zubov používame tzv. shader (rozlišovač farebnej škály zubov).

Tento systém bielenia zabezpečí vybielenie Vašich zubov v rozmedzí od 1 do 6 stupňov na stupnici shadera a v ojedinelých prípadoch aj viac, konečný efekt je však vždy individuálny – závisí od pigmentácie Vašich zubov a od vrodenej indispozície.

[spacer size="20"]

Postup ošetrenia:

  1. Jednoduché očistenie zubov pomocou špeciálneho návleku na ukazovák, ktorý je napustený čistiacim roztokom s mentolovou príchuťou. Pred zákrokom odporúčame aj vyčistiť si zuby vlastnou zubnou kefkou (nie je však podmienkou).
  2. Vypláchnutie ústnou vodou.
  3. Nanesenie bieliaceho gélu do násadky.
  4. Následné vloženie do ústnej dutiny.
  5. Spustenie LED lampy na 7 minút.
  6. Po 7 minútach vypláchnutie ústnej dutiny a zákrok sa zopakuje ešte 2 x po 7 minút.
Ilustračné fotografie pochádzajú z nášho salónu.
[spacer size="40"]
Klienti od nás odchádzajú bez bolesti s krásnym žiarivým úsmevom!

Celý bieliaci proces bol klinicky preukázaný ako najšetrnejší k zubom a s vynikajúcimi výsledkami. Bieliaci gél je certifikovaný v EÚ. Táto technológia bielenia pochádza z USA.

Zákrok je nevhodný pre deti do 15 rokov, pre klientov s vysokou kazivosťou, početnými plombami a pre klientov s paradentózou.

Po ošetrení odporúčame dodržiavať správnu zubnú hygienu a vyhýbať sa nadmernej konzumácii vysoko farebných nápojov a fajčeniu, aby bol efekt trvácnejší (bieliací efekt by mal vydržať až 6 mesiacov pri správnej životospráve). Profesionálne bielenie zubov neodporúčame kombinovať v priebehu 3 mesiacov s inými metódami bielenia zubov (bieliaci pásik, bieliace tyčinky, perá a rôzne bieliace peroxidové násadky… ).

Cena zákroku je od 199,-€