Telové zábaly

Pomocou telového zábalu môže byť aj vaša pokožka jemná, detoxikovaná, hydratovanú a spevnená. Kvalitný zábal aktivuje procesy látkovej výmeny, upokojuje podráždenie a začervenanie pokožky. Suchá, nedostatočne hydratovaná pokožka dostáva maximum výživných látok. Optimálna rovnováha pokožky je dosiahnutá za veľmi krátky čas, zvýši sa jej pružnosť a spevnia sa kontúry tela. Dĺžka pôsobenia zábalu je 30 min.

Ponúkame Vám nasledovné druhy zábalov:

Zábal škoricovým krémom
Má spaľovací účinok, ktorý upravuje metabolizmus, tak sa odpadové látky pomaly z organizmu vylučujú a ukladanie tuku do buniek sa spomaľuje. Pokožka sa regeneruje. Výrazne pomáha odstraňovať celulitídu. Pôsobí relaxačne a navodzuje pocit harmónie.

Zábal čokoládovým krémom
Obsahuje pre pokožku veľmi cenné vitamíny a minerálne látky. Zlepšuje a zrýchľuje látkovú výmenu a po aplikácii je pokožka vlhká, pružná a pevná. Pomarančový olej zabezpečuje rovnomerné rozloženie vody, čím prispieva k osvieženiu celého tela. Čokoláda pozitívne vplýva na tvorbu endorfínu a tak pomáha naplniť telo i dušu harmonickou energiou.

Zábal paprikovým krémom
Zábal s výťažkom papriky s anticelulitídovým účinkom, ktorý upravuje povrch pokožky, odpadové látky sa z tela vylučujú a uložený tuk sa spaľuje.
Priaznivo pomáha odstrániť celulitídu a prispieva k zmenšeniu tukovej vrstvy v oblasti brucha, zadnej čati tela, stehien. Pri nanesení jemnej vrstvy krému je cítiť jemné poštipkávanie.