O našom salóne

Milé dámy a páni!

Srdečne Vás pozývame do nášho salóna krásy. Nájdete nás na Račianskej ulici č. 77 v Bratislave. Našim zákazníkom poskytujeme služby nie len v oblasti zoštíhľovania a skrášľovania celého tela, ale aj v oblasti životného štýlu a stravovania.

Najmodernejšími technológiami sa snažíme zastaviť, redukovať a odstrániť celulitídu, vytvarovať postavu, vyhladiť pokožku, odstrániť vrásky , poskytnúť Vám epilačné procedúry, kyslíkové omladzujúce kúry na pokožku celého tela, ale aj tváre, inhaláciou čistého ozónu O3 Vás zbavíme stresu a ponúkame Vám mnohé iné kozmetické ošetrenia. Náš salón je vybavený najnovšími špičkovými prístrojmi a preto Vám dokážeme poskytnúť vždy očakávaný výsledok kombináciou rôznych procedúr.

V príjemnom prostredí sa o Vás postará mladý vyškolený zdravotnícky personál, ktorý Vám poskytne odbornú starostlivosť, profesionálny prístup a maximálnu diskrétnosť. Personál vždy pristupuje ku každému klientovi individuálne a snaží sa mu splniť všetky požiadavky a vyriešiť všetky starosti a problémy k maximálnej spokojnosti.

Ponúkame Vám neinvazívnu nechirurgickú formu liposukcie (lipolízu), ako aj formovanie postavy, odstraňovanie vrások, omladzovanie a vypínanie pokožky, dermabraziu, diagnostiku a redukciu nadváhy, depilácie, odstraňovanie jaziev, oxygén terapiu, antialergénnu terapiu kože a iné.

Navštívte nás a presvedčte sa na vlastnej ,, koži ” . Naše klientky a toho času už aj klienti od nás odchádzajú v najväčšej spokojnosti, plní energie, navráteného sebavedomia a v konečnom dôsledku omladení nielen na tele , ale aj na duši. Náš salón Vám navyše ponúka produkty a značkovú kozmetiku Pierre Fabre – ELANCYL na každodenné domáce ošetrovanie a ALCINE špičkovú pleťovú a telovú kozmetiku.

Takže nech sa páči, vstúpte ste u nás srdečne vítaní!

Kolektív a Management Royal estetic