Tvarovanie postavy

Liečba celulitídy a tvarovanie postavy

Body Shaping V8-shape&smooth a V6 -shape&smooth

Tieto prístroje slúžia na anticelulitídne ošetrenie, súčasne tvarujú postavu, prostredníctvom vákua vytvárajú mechanickú lymfomasáž a zároveň odbúravajú tukové tkaniva (lipolýza), čo nazývame obecne aj neinvazívna liposukcia.V8 Shape&Smooth je príklad dokonalej kombinácie prístroja Aluma od americkej firmy LUMENIS a prístroja Velashape od izraelskej firmy SYNERON, ktorý dokáže výrazne zredukovať celulitídu a vytvarovať problémové partie vašeho tela. Body Shaping System V8-Shape predstavuje revolučnú kombináciu bipolárneho rádiofrekvenčného žiarenia intenzity 60 Hz (RF) a infračerveného žiarenia s mechanickou vákuovou masážou.

Kombinácia infračerveného žiarenia a rádiofrekvencie spôsobuje prehriatie tkaniva a zvýšenie prísunu kyslíka do buniek. Vákum významne zlepšuje efekt a bezpečnosť, napomáha prenikaniu RF rádiofrekvencie cez špecificky zvrásnenú pokožku. Vákum plus sú špeciálne navrhnuté kontúrovacie valčeky napomáhajú prenikaniu RF rádiofrekvencie až do hĺbky 5-15 mm pod povrch pokožky. Medzitým vákuová komôrka a kontúrovacie valčeky mechanicky masírujú pokožku, čím napomáhajú napínaniu vlákien v spojivových tkanivách, v efektívnej redukcii podkožného tuku a prekrvovaniu kapilár. Výsledkom je rozpad tukových buniek -lipolýza a zlepšenie lymfatického prekrvenia, redukcia celulitídy a objemu tkaniva.

V medzinárodnej multicentrickej štúdii až 85% ošetrovaných oblastí vykazovalo zmenšenie obvodu minimálne o 1 cm až do 7,2 cm Body Shaping System V8-Shape.

Princíp starostlivosti Body Shaping V8-Shape:

  • Infračervené žiarenie na rozhraní laseru o vlnovej dĺžke 940 nm znižuje celkový odpor pokožky jej zohrievaním a RF bipolárna rádiofrekvencia preniká hlboko do spojivových tkanív. Efektívne zlepšuje metabolizmus lipocytov, teda tukových buniek a taktiež vláknitých buniek do takej miery, že dokáže efektívne tvarovať telo a odstraňovať celulitídu. Zlepšuje metabolizmus tukového tkaniva, skvapaľňuje tuk a rozpustené tukové bunky sú vylučované do lymfatického systému.
  • Synergická kombinácia infračerveného žiarenia o vlnovej dlžke 940 nm a RF bipolárnej rádiofrekvencie zvyšuje rozptyl kyslíka vo vnútri buniek zahrievaním pokožky, skvapaľňuje tuk.
  • Infračervené žiarenie o vlnovej dĺžke 940 nm zlepšuje flexibilitu pokožky a obnovuje kolagén. RF rádiofrekvencia dokáže teplom aktivovať podkožný tuk a tým rozpúšťať lipocyty. Pôsobením na kožu zlepšuje prekrvenie, čím sa zrýchľuje metabolizmus tuku.

Samotný zákrok je bezbolestný a hĺbková masáž pôsobí s príjemným pocitom tepla.Ošetrenie trvá od 20-60 min.

CELÉ TELO: jeden kurz zahŕňa 8 ošetrení,2 krát do týždňa.

OČI A TVÁR: jeden kurz zahŕňa 4 ošetrenia,1 krát do týždňa. Viditeľný efekt sa dostaví do jedného mesiaca, stehná sa zúžia o 1 až 5 cm, pás o 2 až 6 cm (normálny obvod tela poklesne o 2 až 3 cm). Spevnenie tela sa zvýši na 50 až 70 %. Je bezpečný a veľmi príjemný.

Pokožka môže na niekoľko hodín po liečbe sčervenať. Je ideálny pre liečbu bokov, stehien, oblasť pása, zadku, kolien, chrbta a brucha.Ako dlho trvá jedno sedenie? Kedy sa dostaví požadovaný efekt?

Ošetrenie trvá od 20-60 min.

Dosiahnuté výsledky používaním V8-shape&smooth:

  • Zjemnenie pokožky, odstránenie čiernych kruhov pod očami a taktiež vrások a vačkov.
  • Lifting horných očných viečok
  • Liečba adiposis universalis(všetkých tukov), odstraňovanie vrások, lipolýza a tvarovanie tela (ramena,zadok, nohy, plecia, pás, brucho a boky), generalizovaná obezita, lokalizovaná obezita, rozpúšťanie tuku!!!
  • Tvarovanie tela po pôrode!!!
  • Reparuje hĺbkové tkanivá a hornú vrstvu pokožky, kontúruje telo!!!
  • Odstraňuje strie!!!
  • Relaxuje svaly a poskytuje celkové telesné uvoľnenie. Zmierňovanie bolestí pri artritíde, celková fyzická terapia!!!